&


سارق مُرده در کردستان دستگير شد
  


  • سارق مُرده در کردستان دستگير شد

    به گزارش تابناک به نقل از ايرنا، سردار علي آزادي، فرمانده انتظامي کردستان روز جمعه 10 مرداد گفت: ماموران پليس آگاهي اين استان در يک عمليات پليسي موفق شدند فردي را که در استان‌هاي همجوار به صورت مسلحانه اقدام به سرقت خودرو مي‌کرد را در سنندج دستگير کنند. اين فرد به منظور فرار از دست پليس و گمراه کردن ماموران انتظامي از چند مدت پيش اقدام به جعل گواهي فوت براي خود کرده بود تا در پوشش آن به اعمال مجرمانه ادامه دهد، در نهايت با تحقيقات پليسي در منزل خود در چنگال قانون گرفتار شد.


    فرمانده انتظامي کردستان يادآور شد: ماموران پليس آگاهي در بازرسي از منزل اين فرد موفق به کشف 10 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک، يک قبضه سلاح شکاري وينچستر، 6 عدد فشنگ، 2 قبضه شمشير، 2 عدد باطوم و يک عدد افشانه فلفل شدند.


    وي يادآور شد: هم اکنون با هماهنگي دستگاه قضايي تحقيقات در خصوص جرايم اين فرد ادامه دارد و به محض اتمام اين مرحله، جزييات بيشتري در اختيار مردم از طريق رسانه‌ها قرار مي‌گيرد.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Richard تکبيراول Amanda Susan کانکس و کاربرد آن در دنياي امروزه Cheryl قيمت ميلگرد آجدار بيگ والت مرجع کسب و کار اينترنتي مدرس و مشاور اناگررام در کسب و کار Jamaal